Cemilzade lokumları hediye olarak en çok tercih edilen lokumlardandır. Özellikle yurtdışına çıkan Cemilzade dostları ziyaret ettikleri ülkelerdeki tanıdıklarına en iyisini götürmeyi arzu ettiklerinden mutlaka Cemilzade lezzetlerini tercih ederler. Çifte Kavrulmuş Antep Fıstıklı Lokumumuz, Damla Sakızlı Lokumumuz ve mis gibi Giresun Fındıklarıyla dolu Fındıklı lokumumuz diğer lokum çeşitlerimizin yanı sıra en çok tercih edilen lokumlarımızdır.

Ancak bir lokumumuz daha var ki, Cemilzade dostları onu en çok kendileri için alırlar. Taze Manda Kaymaklı lokumumuz adeta bağımlılık yapmaktadır. Eylül ayı geldiğinde Trakya’da maalesef sayıları giderek azalan manda çiftliklerinden en taze, en lezzetli manda kaymağını getirtiyor ve bu eşsiz lezzetimizi hazırlıyoruz. Peki nedir Cemilzade’nin kaymaklı lokumunu çok lezzetli kılan?

Tabii ki öncelikle taze manda kaymağı kullanıyor oluşumuz. Piyasada satışa sunulan kaymaklı lokumların büyük bir kısmında maalesef farklı malzemelerle hazırlanan bir karışım “kaymak” olarak kullanılmakta ve taze manda kaymağıyla kıyas kabul edemeyecek kadar ağır ve rahatsız edici bir tada sahip olabilmektedir.

Bir diğer çok önemli konu da lokumun kıvamıdır. Bizim kaymaklı lokumumuzda lokumun kıvamı ile kaymağın kıvamı birebir örtüşmekte ve iki lezzet içi içe geçmektedir. Lokumumuz manda kaymağıyla birlikte dilinizin üzerinde büyük bir hafiflikle eriyecek ve damağınızda çok keyifli bir lezzet geçişine vesile olacaktır. Anlatılmaz deneyimlenir denir ye işte aynen o şekilde. Biz anlatmakta zorlanıyoruz ama sizler deneyimlemekte hiç zorlanmayacaksınız, söz veriyoruz.

İstanbul’daki 4 mağazamızdan birine yakınsanız, her zaman bekleriz, bu lezzeti sizlere mağazamızda ikram edelim veya İstanbul’un iç bölgelerinde yaşıyorsanız, kurye hizmetimizle hemen kapınıza getirelim. Sitemizden hemen sipariş verebilirsiniz.

Sevgilerimizle