Teslimat Koşulları

Kargo ile Gönderim:

Sipariş ettiğiniz ürünler anlaşmalı kargo şirketi Mng Kargo tarafından size ulaştırılacaktır. Kargo ücreti tüm Türkiye içi teslimatlarda bölge ve paket büyüklüğünden bağımsız olarak 90TL'dir. 1000TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti Cemilzade tarafından karşılanacaktır.

Siparişleriniz, kredi kartıyla ödeme yaptıktan veya banka onayı alındıktan sonra haftaiçi saat 16.00’a kadar aynı gün, 16.00’dan sonra ise ertesi gün (Pazartesi-Cumartesi) kargoya teslim edilir. Cumartesi günleri saat 12:00'a kadar kargoya teslimat yapılabilmektedir, pazar günleri vereceğiniz siparişler ise pazartesi günü kargoya teslim edilebilecektir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre kargo şirketi 1-3 iş günü içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgileriniz aracılığıyla haber verilecektir. Bu sebeple üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde kargo firmaları teslimat yapamamaktadırlar.

Kurye ile Gönderim:

Siparişinizi tamamlarken, gönderim seçeneklerinde Kurye'yi seçebilirsiniz.

İstanbul'un iç bölgelerinde bulunan adreslere siparişlerinizi, mağazalarımıza bulunan uzaklığına göre 1-4 saat arasında kurye ile teslimat yapıyoruz. Gönderi ücreti, gönderi başına KDV dahil 100TL olup, 1000TL ve üzeri bedelde siparişleriniz size ücretsiz olarak ulaştırılacaktır. Kurye gönderimli siparişlerinizi lütfen bize 10:00-17:00 arası iletiniz, bu saatler dışında iletilen siparişler, sadece bu saatler arasında işleme alınabilecektir. Kurye gönderimi Cumartesi günleri saat 15:00'a kadar gerçekleştirilebilmektedir. Pazar günleri kurye gönderimi gerçekleştirilmemektedir. İstanbul'un uç bölgelerine kurye gönderimi yapamıyoruz, ayrıca yüksek hacim ve/veya ağırlıklı siparişleriniz kurye ile taşınmaya uygun olmayabilir, eğer kurye taşıma kapasitesinin üzerinde bir sipariş iletirseniz, veya adresiniz gönderim alanlarımız içerisinde değil ise sizi arayarak bilgilendiriyor ve kabul ederseniz kargo gönderimine yönlendiriyor olacağız.

Ödeme Koşulları

Mağazamızda tüm Visa ve Mastercard kredi kartları geçerlidir. Kart bilgileriniz kesinlikle kaydedilmeyip en yüksek güvenlik standartlarıyla direk olarak bankadan onay alınmaktadır.

Kredi kartı ile ödeme yapmayı tercih etmezseniz, banka hesabımıza EFT veya Havale gerçekleştirebilirsiniz. Sipariş onayınızla birlikte ödemenin yapılacağı hesap IBAN bilgileri tarafınıza e-posta ile iletilecektir. Yaptığınız EFT veya havaleye ait bilgileri (havale yaparken lütfen sipariş numaranızı açıklama kısmına ekleyiniz) e-posta ile bize ilettiğiniz andan itibaren siparişiniz geçerli olacaktır. Sipariş verildikten sonra, 24 saat içerisinde banka ödemesinin gerçekleşmediği durumlarda sipariş iptal edilecektir.

Siparişiniz e-posta ile tarafınıza teyit edilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir. 

Faturalarınız, farklı bir adrese gönderilmesini tercih etmez iseniz, siparişlerinizle birlikte teslim edilecektir.